

11·
4 days agoI used this service breifly a while ago. Not enough to say whether it’s good or not, but I remember it working just fine.
I used this service breifly a while ago. Not enough to say whether it’s good or not, but I remember it working just fine.
“To better assist you please describe the nature of your emergency… Let’s try this again. To better assist…”
$1 and a bag of crickets, final offer.
Open to negotiations…
This made me curious so I checked. A Gallon on OJ cost $10 at my local chain store. It’s the only grocery store for a while so they get away with a lot. What does it normally cost? I’m not a fan and don’t think I’ve ever bought orange juice
Per person???
We eat good, always have snacks and get a few bs quick meals whenever we go shopping. $800 for a family of 4 and I feel like that’s too much.
Granted I make a lot of stuff from scratch, but I feel like the snack and quick meals even that out price wise.